Hakkımızda

Pizza Evi®  markamız yüzde yüz Türk sermayeli bir firmadır. 

Amacımız Türkiye'deki pizzacıları ve restoran sahiplerini tek bir çatı altında toplayarak daha rekabetci bir ortamda büyümek ve  Türkiye'deki öncü isimlerden olmak.

Henüz ilk yıllarında bulunduğu bölgede bu mutfağa özgü lezzetlerle adından söz ettirmeyi başarmış ve kısa sürede pizza severlerin vazgeçilmez adresi olmuştur.
Pizza Evi® ’nin başarısının sırrı  tüm üretim standartlarını sağlayarak  pizza sosunu ve hamurunu kendine özgü tarifleri ile mutfağınında hazırlaması;hiç bir şubesinde hazır pizza sosları (konserve pizza sosları) kullanmaması ve bu süreçleri titizlikle takip etmesinden kaynaklanmaktadır.Ayrıca Pizza Evi mutfaklarında günlük hamur yapılmakta olup hiç bir şubemizde şoklanmış hamur kullanılmamaktadır.

Pizza Evi®  ailesi olarak kaliteli malzemeler ve eşsiz lezzetiyle ürünlerimizi sizler için özenle üretiyor ve sunuyoruz. Bizlere sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pizza Evi®  gelen talepler üzerine franchise talepleri almaya başlamıştır. 2023 yılı içerisinde 150 bayilik vermeyi hedeflemektedir.

Pizza Evi®  öncelikli olarak mevcut pizzacı ve restoran sahiplerine farkılı franschise modelleri ve kolaylıklar sunmaktadır.Bu sayede çok hızlı bir şekilde Türkiye'nin her  noktasına Pizza severlere ulaşmak istemektedir.Pizza Evi Cafe,Pizza Evi Restoran,Pizza Evi Avm,Pizza Evi Cadde ve Pizza Evi Mahalle konsepleri ile farklı m2 çözümleri  sunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz